Коли терміново необхідні гроші, а зарплата ще не скоро, на допомогу прийде компанія Тенґо. Вона пропонує вигідні умови кредитування без поручителів і збору безлічі довідок. Гроші можна отримати вже протягом 15 хвилин прямо на банківську карту. Пропонуємо докладніше вивчити всі особливості Tengo.

Умови кредитування в Tengo

Позику Тенґо можна отримати, якщо виконати прості умови. Більше не доведеться вистоювати черги у фінансовій компанії, збирати пакет документів або боятися, що минула кредитна історія може якось нашкодити схваленню суми сьогодні. Щоб кожен клієнт міг розраховувати на Тенґо кредит, в компанії подбали про лояльні умови й вигідні пропозиції.

Вся інформація знаходиться у вільному доступі і кожен відвідувач сайту може ознайомитися з докладними умовами кредитування. Також, на головній сторінці розташовується кредитний калькулятор, який за частки секунди розраховує переплату. Там необхідно внести термін і суму майбутньої позики, а система сама проведе підрахунок підсумкової виплати – швидко і чесно.

Зручно, що для нових і постійних клієнтів на регулярній основі діють вигідні пропозиції, тому є свої плюси для кожної з категорій користувачів.

Умови співпраці:

 • мінімальна сума – 500 гривень;
 • максимальна сума – 20 000 гривень;
 • терміни позики – до 30 днів;
 • можливість пролонгації – на 3, 7, 15 днів.

Отримати гроші можна в будь-який день тижня незалежно від часу доби.

Приклад розрахунку по кредиту
Сума кредиту
500 грн
Термін кредиту
1 днів
Позика
Перший кредит
Ставка
0.01%
Переплата
0 грн
До повернення
0 грн

Відсоткова ставка в Тенго

Якщо говорити про відсоткову ставку, то онлайн кредит tengo можна отримати всього під 0,01% в день. Така пропозиція актуальна для нових клієнтів, які хочуть скористатися кредитними послугами. В цілому, реальна річна ставка по кредиту становить 3678%.

Кому надають гроші в кредит?

95% – відсоток схвалення кредиту в компанії. Тому можна не переживати, з великою ймовірністю гроші надійдуть на рахунок. Отримати позику можуть:

 • студенти;
 • пенсіонери;
 • всі, хто працює неофіційно;
 • безробітні;
 • матусі в декретній відпустці;
 • підприємці.

Tengo не вимагає ніяких документів, які б підтверджували платоспроможність. Досить мати на руках паспорт, ідентифікаційний код, діючий мобільний номер телефону, активну банківську карту. Додатково буде потрібен гаджет з інтернетом, за допомогою якого і буде оформлятися займ.

Переваги та недоліки

Компанія Тенґо, як і будь-які інші мікрофінансові організації, має ряд переваг і недоліків. Серед плюсів можна виділити:

 • перший кредит усього під 1%;
 • великий відсоток схвалення заявок – близько 95%;
 • можливість скористатися послугою пролонгації, якщо стає зрозуміло, що кошти не вдасться віддати вчасно;
 • мінімум документів – тільки паспорт та ІПН;
 • регулярні акційні програми, розсилка промокодів, які дозволяють отримати кредит на ще більш вигідних умовах;
 • постійне збільшення кредитного ліміту – кожний наступний запит дозволяє отримати велику суму;
 • автоматична обробка заявок, а значить, що система працює 24/7, без свят і вихідних;
 • зручні способи погашення заборгованості;
 • безпеку особистого кабінету, персональних даних.

Серед мінусів можна відзначити нарахування штрафних санкцій, якщо вчасно не погасити кредит.

Як взяти кредит в особистому кабінеті Tengo?

Для того, щоб отримати кошти на банківську карту, необхідно виконати ряд простих дій:

 • зайти в свій особистий кабінет;
 • вибрати необхідну суму та термін кредиту;
 • подати заявку;
 • отримати схвалення і гроші на рахунок.

Така процедура доступна для постійних клієнтів, які на регулярній основі користуються послугами компанії і вже встигли внести свої дані в систему. Однак при першому зверненні обов’язкова реєстрація. Вона займає до 15 хвилин і дозволяє в майбутньому не витрачати час на ідентифікацію, повторно вносити особисті дані.

Як взяти кредит новому користувачеві:

 1. Вибрати на кредитному калькуляторі відповідні умови кредитування.
 2. Натиснути кнопку “отримати гроші”.
 3. Система автоматично переводить клієнта на сторінку створення особистого кабінету. У відповідні поля треба буде внести дані з документів і прописати персональну інформацію – ПІБ, номер паспорта та ІПН, мобільний телефон, електронну пошту.
 4. На телефон прийде повідомлення із кодом, який також необхідно внести. Це згода на обробку персональних даних.
 5. З метою підвищення рівня безпеки, компанія може попросити фото клієнта з документами в руках. Це дозволить уникнути шахрайських дій.
 6. Наступний крок – заповнення анкети. Тут необхідно прописати дату народження, інформацію про трудову діяльність, сімейний стан.
 7. Додавання платіжної картки. Важливо, щоб картка була оформлена саме на людину, яка хоче отримати кредит. У відповідні поля слід прописати реквізити пластика.
 8. Верифікація. Це процедура, яка підтверджує, що запит був здійснений саме клієнтом, а не третьою особою. З банківського рахунку списується близько 1 гривні, після чого важливо вказати точну суму (до копійки) в спеціальне поле.
 9. Протягом 5 хвилин прийде відповідь від компанії і її потрібно підтвердити за смс.

Важливо! При реєстрації та заповнення анкети слід вказувати тільки достовірну інформацію. Будь-які приховані факти, припущення поля і навіть граматичні помилки можуть стати причиною відмови. Справа в тому, що перевіркою займається автоматична система, яка зчитує кожну букву і цифру відповідно до документів.

Промокоди та актуальні акції Тенго

Тенґо працює для клієнтів, тому на регулярній основі проводить акції – пропонує вигідні умови для кредитування, дарує подарунки, влаштовує конкурси. Дізнатися про них можна на офіційному сайті компанії або її сторінці в соціальних мережах. Додатково, клієнти отримують розсилки з актуальними новинами і промокодом. Перші допомагають бути в курсі подій, а другі – отримувати знижки на оформлення кредиту.

 1. Акція для всіх – процентна ставка всього 0,01% в день.
 2. Акція SMART – оформлюй кредит, зіграй в гру та отримай один з цінних подарунків серед гаджетів і розумної побутової техніки.

Як погасити кредит?

Після того, як гроші отримані, актуальним стає питання – яким способом можна погасити кредит. Слід зазначити, що повертати кошти необхідно в зазначені терміни. Однак дострокове погашення можливо. В такому випадку відсоткова ставка буде перерахована на користь клієнта.

Способи погашення кредиту:

 • оплатити карткою, яка підв`язана в особистому кабінеті;
 • з будь-якої іншої банківської карти;
 • через систему Приват24 або мобільні додатки інших банків;
 • через термінали самообслуговування;
 • за допомогою iBox.

Однак слід заздалегідь уточнити можливі комісії за перекази.

Прострочення і пролонгація позики

Іноді ситуація складається не на користь клієнта і він бачить, що не може погасити заборгованість в зазначений термін. У таких випадках кращим рішенням буде оформлення пролонгації. Це послуга, яка дозволяє збільшити термін виплати грошей, при цьому без нарахування штрафних санкцій.

Переваги пролонгації:

 • можливість продовжити кредит ще на 3, 7 або 15 днів;
 • активація всього в пару кліків;
 • оплата тільки за дні реального користування грошима.

Щоб скористатися пролонгацією, необхідно сплатити відсотки за кожен день продовження.

Контакти

Адреса
04107, г. Киев, Шевченківський район, вул. Багговутівська, д. 17-21
E-mail
info@tengo.com.ua
Телефон
+38 044 337 00 37
Графік роботи
Час роботи співробітників: з 8:00 до 20:00
Видача кредитів: 24/7
Ліцензія Нацкомфінпослуг
№163 от 26.01.2017р.
Юридична особа
ТОВ Мілоан

Відгуки про Tengo

Компанія не так давно представлена ​​на фінансовому ринку України, проте вже встигла завоювати увагу постійних клієнтів. Користувачі відзначають вигідні умови для отримання грошей – лояльну відсоткову ставку, швидке зарахування грошей, прості способи погашення кредиту. Українці гідно оцінили швидкість реєстрації та отримання коштів, навіть якщо в минулому була погана кредитна історія. Але є і негативні відгуки. В основному вони стосуються відмови у видачі коштів, нарахування пені за несвоєчасну оплату.

0
0
0
question

Залишилися питання? Обов'язково ознайомтеся з коментарями до статті, можливо хтось з читачів вже стикався з аналогічною проблемою.
Також внизу сторінки можна задати своє питання експерту.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...