Компанія «Твої Гроші» з’явилася на ринку мікрофінансових послуг в 2013 році, саме ця фірма почала видавати перші гроші до зарплати, в кредит, на банківську карту.

Суть її роботи полягає у видачі невеликих сум в борг на нетривалий термін. Мікрокредити вже тоді користувалися великим попитом у європейських державах, і скоро стали популярні і в Україні. Твої Гроші працює також, як і її іноземні підприємства аналоги – швидко, просто і доступно. Відгуки людей про роботу сервісу – позитивні. Громадяни відзначають прозорість його роботи, якісне обслуговування і зрозумілий інтерфейс сайту.

На даний момент відкрито вже багато відділень в різних областях України, при цьому йде постійний розвиток і вдосконалення роботи компанії – відкриваються нові офіси, з’являються додаткові послуги і акції для клієнтів.

Детальна інформація про кредити в Твої Гроші

Для того, щоб взяти кредит в Твої Гроші, вам не знадобиться витрачати багато часу, мікрофінансові організації працюють дуже швидко, і готові співпрацювати практично з усіма громадянами України. Якщо ви вирішили оформити позику, попередньо необхідно ознайомитися з правилами та принципами роботи компанії, для того щоб не порушувати кредитну угоду, і не зіткнутися з несподіваними проблемами.

Відсоткова ставка

Оформляючи кредити в мікрофінансовій організації, необхідно бути готовими до того, що будь-який займ обкладається процентними ставками, причому відсотки нараховуються не щомісяця, як в банках, а щодня.

У компанії Твої Гроші перший кредит надають на пільгових умовах під 0,01%, при наступних позиках ставка складе – 2%.

Для того щоб прорахувати, скільки доведеться переплатити за свій кредит від Твої Гроші, досить скористатися вбудованим калькулятором на сайті організації.

Під індикаторами можна побачити, яка сума процентних нарахувань, самої позики, а також до якого числа необхідно сплатити кредит.

Приклад розрахунку по кредиту
Сума кредиту
200 грн
Термін кредиту
1 днів
Позика
Перший кредит
Ставка
0.01%
Переплата
0 грн
До повернення
0 грн
Позика
Повторний кредит
Ставка
2.00%
Переплата
0 грн
До повернення
0 грн

Хто може отримати гроші в борг у компанії Твої Гроші

Для того щоб скористатися послугами кредитної організації, необхідно відповідати наступним вимогам:

 1. Ваш вік повинен бути не менше 18 років і не більше 71 року.
 2. Вам знадобиться посвідчення особи громадянина України.
 3. Обов’язково мати ідентифікаційний номер.
 4. Ви повинні проживати на території країни.
 5. Потрібна банківська картка будь-якого українського банку.
 6. У вас повинен бути мобільний номер українського оператора зв’язку і вільний доступ в інтернет.
 7. Обов’язкова наявність постійного доходу. Йдеться про стипендії, пенсії чи будь-який інший прибутки, які надходять до вас регулярно.

Переваги та особливості компанії Твої Гроші

Перш ніж оформити кредит в Твої Гроші, необхідно ознайомитися з особливостями роботи сервісу. У кожній мікрофінансової компанії діють схожі принципи кредитування, проте деякі умови можуть відрізнятися. Якщо говорити про переваги сервісу «Твої Гроші», слід зазначити:

 • Можливість отримання кредиту на вигідних умовах. Часто в компанії проводяться різні акції та бонусні програми, які дозволяють знизити процентну ставку по кредиту;
 • Для всіх клієнтів доступна пролонгація позики – якщо в термін людина не може оплатити свій обов’язок, вона має можливість отримати відстрочку платежу;
 • Практично 90% заявок отримують позитивну відповідь – у кожного є шанс отримати гроші у тимчасове користування;
 • Компанія працює з громадянами, яким виповнилося 18 років, чого не може запропонувати жоден український банк без додаткових умов;
 • Є можливість отримати кредит на банківську карту від Твої Гроші або ж прийти у відділення і отримати гроші готівкою;
 • Завдяки оптимізованій роботі сервісу отримати відповідь по своїй заявці можна в найкоротші терміни, а на заповнення реєстраційної форми піде всього кілька хвилин;
 • Щоб отримати позику не доведеться пред’являти довідку про доходи або документ з офіційного місця роботи;
 • Можливість оформлення кредиту без заставного майна або поручителів;
 • Обмеження по першому займі – ви можете отримати не більше 3000 гривень, якщо вперше звернулися в сервіс;
 • Максимальний термін кредитування – 16 днів;
 • При простроченні діють досить жорсткі умови для боржників.

Ліцензія на надання послуг

Компанія отримала всі необхідні документи і ліцензії для того, щоб займатися кредитуванням громадян на території України.

Як взяти кредит онлайн в Твої Гроші

Для того щоб отримати кредит на картку або готівкою, досить просто заповнити анкету на офіційному сайті, переговорити з представником компанії і дочекатися відповіді по своїй заявці. Для багатьох громадян кредит онлайн все ще здається незрозумілою процедурою, адже ми звикли отримувати гроші в борг у банках, спілкуючись зі співробітниками і відвідуючи відділення. Насправді, взяти кредит через інтернет набагато простіше.

Покрокова інструкція оформлення кредиту в Твої Гроші

 1. На кредитному калькуляторі, який представлений на головній сторінці сайту, вкажіть бажану суму кредиту, а також термін кредитування, за допомогою індикаторів. Якщо процентна ставка і крайня дата погашення вас влаштовують, натисніть кнопку «Отримати гроші».
 2. Виберіть кнопку перший кредит, і переходите до заповнення анкети. Реєстрація облікового запису на сайті передбачає вказівку лише основної інформації про себе, а за допомогою галочок відзначте свою згоду з обробкою даних і правилами співпраці.
 3. На вказаний номер телефону ви отримаєте повідомлення з комбінацією, яку потрібно вказати в окремій вкладці.
 4. Ви побачите вікно, яке ще раз проінформує вас про те, що необхідно для оформлення кредиту.
 5. Заповніть всі поля у формі, вказавши свою дату народження, ідентифікаційний номер, тип паспорта та іншу інформацію, після чого натисніть кнопку «Далі».
 6. Заповнюйте всі реєстраційні форми, згідно з інструкціями. Вносьте відомості про місце роботи, паспортні дані та інше, уважно перевіряючи правильність зазначених даних.
 7. Коли реєстрація буде закінчена і заявка спрямована на розгляд, залишиться лише почекати дзвінка співробітників компанії.

Чому в кредиті можуть відмовити

Як вже було сказано, в мікрофінансовій організації Твої Гроші дуже високий відсоток схвалення заявок, проте трапляються і відмови. Якщо ви відповідаєте всім вимогам компанії до клієнтів, але все одно отримали відмову, з якої причини це могло статися?

 • Ви намагаєтеся оформити повторний кредит відразу після погашення попереднього. На оновлення даних системи необхідний певний час, тому ви можете все ще числиться в списку боржників. Не поспішайте відразу подавати заявку, почекайте якийсь час, щоб не отримати відмову;
 • При заповненні анкети були допущені помилки: неправильно вказані дані документів, помилка у прізвищі або імені, інші неточності. Все це сприймається, як помилкова інформація, свідомо надана клієнтом, тому може бути прийнято рішення відмовити в кредитуванні;
 • Банківська картка прострочена, перед оформленням перевірте свою картку;
 • Оператор не зміг з вами зв’язатися – якщо довго немає дзвінка, перевірте свій мобільний телефон.

Промокоди від Твої Гроші

На даному етапі компанія не проводить акцій з надання промокодів, зате тут завжди діють інші цікаві пропозиції, наприклад, передсвяткові розіграші призів і бонуси для постійних клієнтів. Отримати всю інформацію про програми лояльності можна на офіційному сайті, або ж підпишіться на розсилку від МФО, щоб бути завжди в курсі новин.

Як погашати борг у Твої Гроші

Для того щоб погасити борг, можна скористатися одним з таких способів:

 1. Поповнити свій рахунок через термінали самообслуговування, в тому числі і термінали ПриватБанку.
 2. Скористатися особистим кабінетом на сайті компанії, і перевести гроші на рахунок зі своєї банківської картки;
 3. Оплатити позику в відділенні будь-якого українського банку.
 4. Прийти до відділення Твої Гроші і погасити борг.
 5. Перевести оплату через електронні гроші Webmoney.

Прострочення та його наслідки

Якщо позичальник не погасив свій борг в обумовлений термін, йому буде нарахована пеня в розмірі 250 гривень. Крім цього, компанія буде щодня обкладати заборгованість відотковою ставкою в розмірі 2% до того моменту, поки борг не буде погашений або заморожений. Якщо заборгованість заморозили, а клієнт ніяк не реагував на звернення і санкції компанії протягом певного часу, справа може бути передана до суду або до колекторів. Погасити борг доведеться в будь-якому випадку, тільки сума його буде в рази більше, ніж при своєчасному розрахунку.

Реструктуризація боргу в Твої Гроші

Якщо клієнт не може вчасно розрахуватися з організацією, найкращим виходом для нього стане оформлення пролонгації позики. Зробити це можна і в відділенні фірми, і на сайті, не виходячи з дому. У Твої Гроші можна продовжувати борг на необмежену кількість разів. Для продовження вам знадобиться заплатити процентну частину, а також всі штрафи, якщо такі вже були нараховані, саме тіло кредиту можна буде виплатити пізніше. Якщо у вас виникнуть питання щодо оформлення пролонгації, у компанії є гаряча лінія, де завжди готові надати підтримку клієнтам.

Контакти Твої Гроші

Адреса
01032, Україна, м Київ, бул. Шевченко, 35, 5 поверх
Телефон
0-800-807-888
Графік роботи
з 8-00 до 20-00

Канал організації в Телеграм – https://t.me/tvoigroshicomua
Сторінка МФО в Фейсбуці – https://www.facebook.com/tvoigroshi

Відгуки про Твої Гроші

Всі мікрофінансові організації протягом свого існування заробляють відгуки. Саме вони служать кращою рекламою для наступних позичальників. На сьогоднішній день відгуки про Твої Гроші позитивні, оскільки компанія до останнього намагається самостійно вирішити питання навіть з проблемними клієнтами.

3
0
0
question

Залишилися питання? Обов'язково ознайомтеся з коментарями до статті, можливо хтось з читачів вже стикався з аналогічною проблемою.
Також внизу сторінки можна задати своє питання експерту.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (4 оценок, среднее: 4,50 из 5)
Loading...