УкрПозика – це нова мікрофінансова компанія, яка надає зручну і швидку фінансову допомогу українцям, забезпечуючи при цьому максимальний рівень конфіденційності і безпеки. Ви завжди можете покластися на цей сервіс, якщо гроші потрібні терміново і без затримок. Завдяки послугам цієї компанії можна отримати позику відразу на вашу банківську карту прямо з дому.

Отримати кредит онлайн в УкрПозика

Тут комфортні, прозорі та стабільні умови кредитування. Клієнт ніколи не заплатить більше, тільки відсотки за використання позикових коштів, без додаткових комісій і прихованих платежів.

Ставки та умови кредитування

Перший кредит на банківську карту, як і наступні, зараз в Укр Позика видають під 1,4%, незалежно від терміну дії кредиту.

Мінімальна сума 300 грн, максимальна сума для новачків до 15 000 грн, для постійних клієнтів до 23 000 грн! Термін дії кредиту на банківську карту 7, 14 або 30 днів.

Приклад розрахунку по кредиту
Сума кредиту
300 грн
Термін кредиту
7 днів
Позика
Перший кредит
Ставка
1.40%
Переплата
0 грн
До повернення
0 грн

Позик на тривалий термін поки немає, але на сайті МФО зазначено, що компанія займається даним питанням і планується запустити мікропозики на термін від одного місяця.

Важлива умова, на яку необхідно звернути увагу при оформленні кредиту онлайн в УкрПозикі – при достроковій оплаті позики відсотки відразу не перераховуються. Необхідно вносити відсотки, за весь термін, який був зазначений в договорі, навіть якщо ви платите раніше. Щоб повернути відсотки за невикористані дні необхідно написати письмову заяву і відправити її на юридичну адресу компанії. Шаблон заяви можна уточнити в онлайн-чаті служби підтримки або по телефону гарячої лінії. Краще відправляйте рекомендованого листа з повідомленням.

Компанія забезпечує надійну фінансову підтримку в будь-який момент. При оформленні кредиту на картку клієнти отримують надійні і стабільні умови.

Хто може стати клієнтом UkrPozyka

Оформити кредит на банківську карту в Укр Позика може будь-який громадянин України віком від 18 років. Максимальний вік позичальника в цій компанії не вказується.

Щоб взяти кредит, потрібен тільки паспорт та ІПН. Буде потрібна постійна реєстрація на території України, але кредитор не цікавиться, де саме ви прописані в Києві або в маленькому селі.

Для отримання клієнту позики потрібна карта будь-якого банку нашої країни. Вона повинна бути активною, з терміном дії більше трьох місяців. Компанія не видасть позику на карту для соціальних виплат. Але, відгуки людей про Укр Позику свідчать, що можна створити навіть інтернет картку ПриватБанку і отримати позику на неї.

Отримати кредит на банківську карту можуть домогосподарки, пенсіонери, ті хто працює неофіційно, студенти, жінки в декретній відпустці. Мікропозики іноземним громадянам і особам до 18 років не видаються.

Переваги та недоліки УкрПозика

Система подачі заявки на кредит в цій компанії спрощена, що і привертає велику кількість клієнтів. Відгуки про Укр Позика свідчать про те, що оформлення заявки в середньому займає п’ять хвилин, стільки ж часу необхідно і на розгляд, така інформація вказана і на сайті компанії кредитора. Новачки можуть отримати грошові кошти вже через 10 хвилин після подачі заявки, а постійні клієнти взагалі за пару хвилин. Де ще так швидко можна взяти кредит?

Вся робота проходить в інтернеті, дистанційний формат оформлення позик і приваблює клієнтів. Для отримання позикових коштів не потрібно нікуди ходити. Головне наявність інтернету, все оформлюється з вашого домашнього комп’ютера або телефону.

Мінімальна кількість документів. Для оформлення позики не потрібен великий пакет документів, необхідні тільки паспорт та індивідуальний податковий номер! Можна забути про паперову тяганину і біганину по різних інстанціях за купою довідок. У УкрПозиці не потрібно підтверджувати ваше офіційне працевлаштування та надавати довідку про доходи за останні півроку. Це і приваблює велику кількість клієнтів, які працюють неофіційно і не можуть взяти таку довідку для традиційного кредиту в банку.

Відгуки людей про Укр Позику свідчать, що тут не вимагають обов’язкового цільового використання позикових коштів. У вас можуть запитати, на що збираєтеся витратити позику, але це виключно для статистики. Також в цій компанії не вимагають шукати поручителів або надавати заставу.

Отримати тут займ можна в будь-який час доби, компанія працює в режимі 365/7/24. Укр Позика надасть необхідну фінансову підтримку тоді, коли вам це буде необхідно, навіть вранці після зустрічі Нового Року. Більше не потрібно чекати, коли закінчаться вихідні і відкриється найближче відділення банку, щоб оформити кредит. Тепер можна в будь-який зручний час виконати вхід в особистий кабінет Укр Позика і подати заявку на позику.

Ліцензії

Укр Позика є зареєстрованою торгівельною маркою в нашій країні. Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг, а саме з видачі грошових коштів в борг на умовах фінансового кредиту видана державним регулятором – Нацкомфінпослуг 06 серпня 2019 року, № 1466.

Як взяти кредит в особистому кабінеті УкрПозика

Для того щоб отримати фінансову підтримку необхідно зайти на сайт компанії і на головній сторінці в електронному калькуляторі визначити суму позики і термін дії договору – 7, 14 або 30 днів, далі натиснути кнопку «Подати заявку».
Укр Позика кредит

Далі ви потрапите на сторінку реєстрації. Спочатку ви побачите пункт з деталями кредиту, при необхідності їх можна відредагувати. Компанія пропонує ідентифікацію через систему BankID – це збільшить шанси на отримання кредиту.
укр позика личный кабинет
Далі потрібно вказати особисті дані: ПІБ, дату народження, телефон, електронну пошту, ІПН, тип паспорта і його серію/номер. Також необхідно підтвердити те, що ви ознайомилися і згодні з правилами надання фінансових послуг і погодитися або відмовитися від отримання реклами.
укрпозыка взять кредит

Далі потрібно пройти верифікацію вашої банківської карти. Нагадуємо, що термін дії повинен бути більше трьох місяців, соціальна карта не підходить. Пластик повинен бути зареєстрований на ім’я людини, яка подає заявку на кредит. На вашій карті повинен бути позитивний баланс, компанія блокує невелику суму до однієї гривні, ви уточнюєте її в своєму банку і вказуєте в спеціальному вікні. Далі ваші особисті кошти знову будуть активними. Це необхідно для підтвердження того, що карта знаходиться у свого власника і це він подає заявку на позику.

На останньому етапі необхідно завантажити скан-копії документів: всі сторінки паспорта, ІПН. Фото з паспортом в руках компанія може попросити тільки в деяких випадках.

Далі відправляємо заявку на розгляд, її статус можна уточнити після входу в особистий кабінет UkrPozyka. Рішення по заявці вам прийде в смс-повідомленні, потрібно уважно вивчити умови кредитного договору, якщо вас все влаштовує – підписати його за допомогою одноразового цифрового ідентифікатора. Гроші відразу надійдуть на ваш рахунок.

Що робити, якщо УкрПозика не дала кредит

Для початку, необхідно виконати вхід в особистий кабінет і перевірити всю інформацію в анкеті. Якщо ви допустили помилки при написанні номера, паспорта або ІПН вам точно відмовлять, також перевірте інші свої дані.

При першому зверненні не запитуйте максимальну суму. Також під час перевірки анкети вам можуть зателефонувати і уточнити деякі деталі, якщо в цей час ваш телефон був недоступний – вам теж можуть відмовити. Завжди залишайтеся на зв’язку!

Зверніться в УБКІ – перевірте свою кредитну історію, можливо, ви нещодавно закрили кредит в сторонній організації, але інформація там ще не оновилася.

Виправте всі неточності і подайте повторну заявку через тридцять днів.

Як повернути гроші УкрПозика

Для здійснення оплати існує кілька способів. Найпростіше скористатися вашою банківською картою в особистому кабінеті Укр Позика. Оплата відбувається моментально і займ відразу буде погашений. Зверніть увагу, карта повинна бути тільки та, на яку брали кредит. Якщо ви її втратили і хочете погасити кредит – потрібно буде заново проходити верифікацію.

Виконати свої зобов’язання перед компанією можна в касі будь-якого банку країни. Для цього необхідно мати при собі паспортні дані, реквізити кредитора і номер кредитного договору. Важливо – оплата проходить не відразу, протягом трьох банківських днів. Тому, якщо немає можливості скористатися особистим кабінетом УкрПозика і ви платите в касі банку – робіть транзакцію заздалегідь, щоб гроші на рахунок компанії прийшли вчасно і вам не нарахували прострочення, поки банк буде переводити ваші кошти.

Також виконати оплату можна через мережу терміналів: IBox, 24NonStop, Paymarket, 2Click, EasyPay, через них оплата надходить моментально, потрібно знати тільки номер кредитного договору та номер телефону, який прив’язаний до вашого аккаунту на сайті. Через інші термінальні мережі оплата може надходити протягом трьох банківських днів.

Акції

В період з 01.06.2021 по 31.08.2021 діє унікальна пропозиція – “Бери просто так”. Це означає, що кожен новий клієнт може отримати кредит під 0%.

Прострочення в UkrPozyka

Якщо позичальник вчасно не виконує зобов’язання за договором і не вносить оплату, настає прострочення – нараховується пеня 1,5% від суми боргу за кожен день. Також прострочення в УкрПозика відобразиться в кредитній історії, а це ускладнить подальше оформлення кредитів в інших організаціях.

Пролонгація

Якщо у вас є труднощі з оплатою, не затягуйте і зателефонуйте на support. Фахівці компанії завжди допоможуть і підкажуть варіант вирішення проблеми. Щоб уникнути негативних наслідків прострочення можна оформити пролонгацію – продовження терміну дії позики. Для цього необхідно сплатити тільки відсотки. Пролонгація доступна на 7, 14 або 30 днів.

Контакти

E-mail
info@ukrpozyka.com.ua
Телефон
0 800 50 0755
Графік роботи
Клієнтська підтримка працює з 8.00 до 20.00

Відгуки про Укр Позика

Компанія молода, веде свою діяльність зовсім недавно і в мережі ще не так багато клієнтських відгуків. Але можна сказати, що УкрПозика веде свою діяльність чесно, умови, прописані в договорах, виконуються, додаткові послуги не нав’язуються. Клієнтам подобається процентна ставка, яка набагато нижче, ніж у інших аналогічних компаній.

З негативу можна назвати те, що відсоток за невикористані дні перераховується тільки після письмової заяви на юридичну адресу, а це не дуже зручно. Але ми сподіваємося, що керівництво врахує цей момент і зробить перерахунок відсотків автоматичним і не потрібно буде переплачувати, а потім чекати поки вам повернуть відсотки. Також деякі клієнти скаржаться, що займ доступний тільки на 7,14 або 30 днів і самостійно не можна вказати тривалість кредиту, наприклад 24 дні. Інших зауважень з приводу роботи кредитора ми не знайшли, якщо у вас є що сказати про УкрПозику, залиште будь ласка свій коментар.

4
0
0
question

Залишилися питання? Обов'язково ознайомтеся з коментарями до статті, можливо хтось з читачів вже стикався з аналогічною проблемою.
Також внизу сторінки можна задати своє питання експерту.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...