Мікрофінансова організація «Ваша Готівочка», відгуки про яку можна прочитати нижче на цій сторінці, існує на ринку вже більше п’яти років, а починала вона свою роботу в місті Миколаїв. Зараз мережа значно розширилася, і жителі практично будь-якого міста України можуть скористатися послугами компанії. Відгуки про роботу компанії позитивні, українці відзначають «Ваша Готівочка», як якісний і зручний сервіс для отримання фінансової допомоги. Про те, як оформити кредит на сайті даної компанії, і що для цього знадобиться, ми поговоримо в наступному матеріалі.

Кредит в «Ваша Готівочка»: як отримати позику?

Перш ніж взяти кредит в тій чи іншій організації, необхідно ретельно ознайомитися з умовами компанії, на яких вона надає позики своїм клієнтам. Важливо погасити кредит вчасно, тому процентна ставка, пролонгація, і доступна тривалість позики – це вагомі чинники. Що стосується підприємства «Ваша Готівочка», то воно пропонує співпрацю з урахуванням певних нюансів.

Приклад розрахунку по кредиту
Сума кредиту
200 грн
Термін кредиту
1 днів
Позика
Перший кредит
Ставка
0.01%
Переплата
0 грн
До повернення
0 грн
Позика
Повторний кредит
Ставка
2.00%
Переплата
0 грн
До повернення
0 грн

Відсоткова ставка

У компанії «Ваша Готівочка» при першому зверненні відсоткова ставка становить 0,01% в день, дана умова діє тільки для нових клієнтів організації. Для постійних позичальників процентна ставка складе 2% за кожен день користування кредитом. Для того щоб визначити, скільки складуть відсотки при оформленні тієї чи іншої суми на певний термін, можна скористатися зручним калькулятором на сайті компанії.

расчет кредита Ваша Готивочка

Тут за допомогою верхнього індикатора необхідно виставити значення суми, яку ви плануєте взяти в борг, а нижній індикатор необхідний для зазначення тривалості кредиту. Внизу система пропонує вам ознайомитися з інформацією про те, скільки відсотків доведеться заплатити за використання грошей, а також яку кінцеву суму необхідно буде внести. При урахуванні, що процентна ставка становить 2%, якщо клієнт візьме позику в розмірі 1000 грн. на один день, то йому доведеться заплатити 20 грн. в якості оплати за користування грошима.

Хто може отримати кредит в «Ваша Готівочка»?

Кожна мікрофінансова організація пред’являє деякі вимоги до своїх клієнтів. Звичайно, їх значно менше, ніж в будь-якому банку, але вони все ж є. Що стосується організації «Ваша Готівочка», то фінансова допомога буде надана тим громадянам, які:

 1. Мають при собі посвідчення особи громадянина України. А також ідентифікаційний номер;
 2. Досягли свого повноліття, при цьому не є старше сімдесяти років;
 3. Мають доступ в інтернет і власну електронну поштову скриньку;
 4. Є власниками банківської картки, термін дії якої не закінчився, а на балансі є як мінімум одна гривня;
 5. Мають діючий номер мобільного телефону.

Для того, щоб оформити кредит онлайн, не знадобитися пред’являти довідку про доходи або про офіційне працевлаштування, а також про стаж роботи.

Переваги та особливості «Ваша Готівочка»

Кожна мікрофінансова компанія має свої власні принципи співпраці з клієнтом, і «Ваша Готівочка» не є винятком. До явних переваг компанії можна віднести наступні:

 • Оформити кредит на банківську карту «Ваша Готівочка» можна протягом п’ятнадцяти хвилин, сама процедура досить проста і не займає багато часу;
 • Організація підтримує дострокове погашення боргу і не нараховує комісію або штрафи в таких випадках;
 • В організації дуже серйозно ставляться до безпеки персональних даних клієнта;
 • Всі позики здійснюються на прозорій основі, тобто відсутні приховані доплати, комісії і процентні нарахування;
 • Для клієнтів, які не можуть погасити свою заборгованість в строк, доступна пролонгація позики;
 • Вам не доведеться пред’являти ніякі документи, крім паспорта та коду;
 • Мінімальна сума позики – 200 гривень;
 • Існує спеціальна програма лояльності для клієнтів «Ваша Готівочка».

Є певні особливості, які так само важливо відзначити:

 • Максимальна сума, яку можна взяти, становить 7000 гривень;
 • Тривалість позики – не більше шістнадцяти днів;
 • Відсоткова ставка в будь-якому випадку буде вище, ніж в банківській організації, проте це природна умова для отримання термінової фінансової допомоги.

Ліцензія, сертифікати, нагороди

Компанія «Ваша Готівочка» має свідоцтво про реєстрацію фінансової установи, яке дозволяє їй працювати в сфері фінансових послуг, а також ліцензію на роботу.

В організації дуже якісно працюють менеджери, які готові в будь-який момент відповісти на питання клієнта в телефонному режимі, що було відзначено Асоціацією контактних центрів України.

 

Ваша Готівочка особистий кабінет. Покрокова інструкція

Для багатьох громадян все ще складно розібратися з процедурою оформлення кредитних коштів через інтернет, адже багато хто звик до довгих черг, тривалого очікування рішень. Для того, щоб розібратися з новим методом отримання фінансової допомоги, пропонуємо вам ознайомитися з покроковою інструкцією по оформленню позики в онлайн режимі.

На сайті є кредитний калькулятор, на якому необхідно вказати ту суму, яку ви хочете отримати в борг, а також тривалість позики. Уважно ознайомтеся з сумою відсотків. Якщо умови вам підходять, то можна натиснути кнопку «Отримати позику».

Система переходить на форму реєстрації, де необхідно ввести лише основну інформацію про себе, а саме: дату народження, ідентифікаційний номер, і деякі інші відомості. У лівому верхньому куті можна побачити лічильник часу, який показує, скільки хвилин залишилося до прийняття рішення. Після того, як всі дані будуть вказані, необхідно відзначити, що ви ознайомилися з правилами співпраці, а також погодитися або відмовитися від розсилки. Бажано дійсно перейти за посиланням на правила співпраці і уважно з ними ознайомитися, щоб надалі не було несподіванок.

Протягом декількох секунд на номер телефону, який був зазначений при реєстрації, буде відправлена кодова комбінація, яку необхідно ввести в спеціальне поле на сторінці. Після введення паролю натискайте кнопку «Увійти».

Потрапивши в особистий кабінет, ви вибираєте, які дії потрібно виконати – оформити позику, погасити вже існуючий кредит або оформити страховку, тобто система переводить вас не на процедуру оформлення кредиту, а в ваш особистий кабінет. Тут слід натиснути на кнопку «Оформити нову позику».

Незважаючи на те, що ви вже під час першого кроку встановили на калькуляторі обмеження для бажаної позики, тут доведеться повторити це знову. Після підтвердження зазначеної раніше суми, знадобитися обрати спосіб отримання грошей. Варіанти: переказ коштів на карту банку або отримання грошей готівкою в одному з відділень «Ваша Готівочка».

Онлайн кредит передбачає переказ коштів на картку, тому необхідна верифікація карти. У спеціальних полях вказується номер картки, термін її дії, спеціальний код, після чого натискаємо кнопку «Продовжити».

Верифікація здійснюється шляхом зняття невеликої суми з кредитної картки, і підтвердження дій через повідомлення на мобільний телефон за допомогою коду. Цей код потрібно вказати в спеціальному полі, і тільки після підтвердження може бути знята зазначена сума.

Ви отримаєте повідомлення із зазначенням заблокованої суми і її потрібно ввести в графу: «Контрольна сума з СМС-повідомлення».

Тільки після успішної верифікації пропонується перейти до введення детальної інформації про себе. Тут знадобитися вказати дані свого паспорта, інформацію про місце роботи та статус, про сімейний стан та адресу проживання, деякі інші відомості. Обов’язково вказати контакти близької людини: або товариша, або родича;

Коли всі поля будуть заповнені, слід натиснути кнопку «Відправити заявку».

Після цього, якщо всі поля були заповнені коректно, програма повідомить вам про те, що ваша заявка прийнята і відправлена ​​на розгляд, а також увімкнеться таймер.

Протягом п’ятнадцяти хвилин ви отримаєте рішення по своїй заявці.

Відмова у видачі позики – причини, що робити

У деяких випадках система відмовляє в наданні фінансової допомоги громадянину, і виникає питання, чим це може бути обумовлено. Перелічимо найбільш поширені причини відмов в компанії

 1. У людини вже є кредит, який вона ще не погасила, або ж погасила його зовсім недавно. У такому випадку дані в системі ще могли не оновитися, і людина виступає в якості боржника. Якщо позика потрібна терміново і ви впевнені у відсутності заборгованостей, зв’яжіться з кредитним бюро, і обговоріть даний момент, або спробуйте подати заявку ще раз через деякий час;
 2. Уважно подивіться, чи правильно ви вказали інформацію про себе. Система сприймає будь-яку помилку, як неправдиву інформацію про клієнта, і, як наслідок, відмовляє у видачі кредиту. Перевірте всі заповнені поля, можливо, ви десь упустили цифру або букву, і це послужило причиною відмови;
 3. Проблема може полягати в кредитній картці. Перевірте коректність зазначеного абонентського номера карти, термін її дії, і наявність коштів на балансі;
 4. Система звіряє всі дані, тому якщо відомості, які ви вказали в анкеті, наприклад, адреса прописки або сімейний стан, не збігається з паспортними даними, то вона блокує видачу коштів.

Промокоди для «Ваша Готівочка»

Промокод дає можливість вигідно взяти кредит з використанням акційних комбінацій. Однак в організації «Ваша Готівочка» діє трохи інша система залучення клієнтів. Тут вважають за краще дарувати грошові призи за участь в передсвяткових розіграшах, різних конкурсах. Наприклад, компанія проводила конкурс на кращий лозунг для «Ваша Готівочка», а переможець отримував приз в 1000 грн. на свою картку. Найчастіше такі заходи приурочені до свят, але іноді бувають і випадкові розіграші, головне уважно стежити за новинами «Ваша Готівочка».

Як повернути гроші «Ваша Готівочка»

Взяти кредит – це добре, але завжди приходить час його віддавати. Компанія «Ваша Готівочка» пропонує максимально зручні умови для клієнтів, які погашають свої заборгованості. Існує кілька спосіб оплатити борг:

 • Якщо поруч з вами перебуває відділення компанії, то досить просто підійти до співробітника, і він допоможе вам повернути позику;
 • Так само ви можете звернутися в будь-яке відділення українського банку і перевести кошти на реквізити компанії;
 • Можна розрахуватися з боргом, не виходячи з дому. Досить зайти в свій особистий кабінет, скористатися підказками сайту, і перевести кошти з банківської карти.

Якщо у вас залишилися питання, як повернути гроші, для вас працює гаряча лінія, де ви можете дізнатися всю інформацію у консультантів компанії «Ваша Готівочка».

Прострочення в «Ваша Готівочка» та його наслідки

На жаль, іноді виникають ситуації, які не дозволяють людині вчасно розрахуватися зі своїми кредитними зобов’язаннями. У кредитному договорі, який ви уклали з компанією при взятті коштів, зазначено, що покупець зобов’язується виконати всі умови. В іншому випадку, якщо гроші не надійшли на рахунок в зазначений день, починається нарахування пені, яка буде складати 2,5%. У разі, якщо позичальник не спробує вирішити проблему, він буде притягнутий до відповідальності, згідно з чинним законодавством країни. Крім того, вам навряд чи видадуть повторний кредит будь-коли. Тому краще якомога швидше зв’язатися зі співробітником компанії, або продовжити свій борг.

На щастя, прострочення кредиту в “Ваша Готівочка” – не вирок. Кращий вихід із ситуації – продовження терміну погашення. Це можна зробити після того, як ви оплатите відсотки, накопичені за період користування грошима, а також пеню і штрафи, якщо такі вже встигли з’явитися.

Оформляти пролонгація слід в той же день, коли закінчується термін вашого кредиту. Це можна зробити у відділенні МФО або в особистому кабінеті. За пролонгацію організація не нараховує комісії, а користуватися відстрочкою можна скільки завгодно.

Контакти «Ваша Готівочка»

Адреса
Україна, 57214, Миколаївська обл., Вітовський район, село Мішково-Погорілове, ВУЛИЦЯ МИРУ, 29, кімната 1
E-mail
zayavka@limefin.com
Телефон
8-800-500-660
Графік роботи
Гаряча лінія працює щодня з 08-00 до 20-00

Відгуки про компанію “Ваша Готівочка”

Про VashaGotivochka можна почути різні відгуки, проте негативні думки висловлюють лише ті люди, які не виконали своїх зобов’язань згідно з кредитною угодою. Якщо клієнт співпрацює з компанією відповідально, вчасно погашає заборгованість, то йому завжди готові надати фінансову допомогу наступного разу. За відгуками клієнтів можна судити про те, що саме ця мікрофінансових організація користується великим попитом серед простих громадян, які мають потребу в грошах.

Якщо ви вже встигли скористатися сервісом, прохання залишити свій відгук про “Готівочке”, щоб з ним могли ознайомитися і інші наші читачі.

4
1
1
question

Залишилися питання? Обов'язково ознайомтеся з коментарями до статті, можливо хтось з читачів вже стикався з аналогічною проблемою.
Також внизу сторінки можна задати своє питання експерту.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (22 оценок, среднее: 2,95 из 5)
Loading...