VeroCash – це сервіс швидкого кредитування. Це частина міжнародної компанії Management Financial Group. ВероКеш впровадила в свою роботу провідні сервіси з надання мікропозик до зарплати, на термін до тридцяти днів.

Компанія має величезний досвід роботи на міжнародному ринку і зробить все для того, щоб короткострокові кредити були доступні кожному українцю. Компанія відкрита для клієнтів і працює, грунтуючись на довірі до людей, взаємній повазі і прагненні до постійного розвитку, вдосконалення.

Кредит онлайн в VeroCash

Є безліч ситуацій, коли гроші можуть знадобитися терміново, несподівано. Вирішити тимчасові фінансові труднощі можна швидко з ВероКеш онлайн кредитом.

Які відсоткові ставки?

Умови кредитування в цій компанії прості і доступні для кожного. Відсоткова ставка по кредиту на банківську карту тут набагато вигідніше, ніж у конкурентів. На ринку часто зустрічається 1,9 – 2,2%, а VeroCash кредит на банківську карту видає всього під 0,01%. Термін дії позики від семи до тридцяти днів. Доступна сума від 800 до 5 000 грн.

Приклад розрахунку по кредиту
Сума кредиту
500 грн
Термін кредиту
7 днів
Позика
Перший кредит
Ставка
0.01%
Переплата
0 грн
До повернення
0 грн
Позика
Повторний кредит
Ставка
0.57%
Переплата
0 грн
До повернення
0 грн

Кому надають гроші в кредит

Для отримання позики на verocash.com.ua необхідно бути громадянином України, іноземці не можуть стати клієнтами цієї компанії. З документів необхідно мати тільки паспорт та ІПН. Також буде потрібно мобільний телефон і електронна пошта.

Інших вимог клієнтам немає. Головне мати постійне джерело доходу і не важливо хто ви – учитель, продавець, будівельник чи пенсіонер. Тут кредитують всіх у віці від 10 до 65 років, без прив’язки до соціального статусу і типу працевлаштування. Взяти кредит в компанії VeroCash можуть люди без довідки про доходи з місця роботи.

Переваги та недоліки VeroCash

 • Величезна перевага це онлайн обслуговування, весь процес оформлення проходить дистанційно. Сидячи вдома на дивані, ви оформляєте кредит на картку. Більше ніяких черг – зайшли в особистий кабінет, подали заявку і гроші у вас.
 • В середньому заявка обробляється 11 хвилин! Де ще так швидко можна отримати кредит? За такий час більшість навіть не встигнуть дістатися до найближчого відділення банку!
 • Також дуже важливо, що заявки обробляються цілодобово, без перерв, вихідних або святкових днів. Часто так буває, що фінансова підтримка потрібна в той час, коли банк закритий, а ось Веро Кеш працює завжди!
 • Тут можна забути про паперову бюрократію і тривалі процедури оформлення. З документів потрібно тільки внутрішній паспорт і ідентифікаційний код платника податків. Дуже зручно, що не потрібно надавати довідку про розмір заробітної плати. Багато хто з нас працюють неофіційно і не можуть взяти цей документ, дуже часто буває, що у людей просто немає часу на біганину з документами.
 • ВероКеш кредит на банківську карту видають на будь-які цілі. Позикові кошти можна витратити на оплату покупок, навчання, лікування, на будь-які потреби клієнта. На відміну від банків, мікрофінансові компанії, в тому числі і Веро Кеш, більш лояльні до клієнтів і не будуть перевіряти, на що ви використовували займ. Головне його повернути точно в строк.

З недоліків можна назвати досить високу відсоткову ставку при виході на прострочення – 3%. Також у цій компанії немає пільгового періоду. Багато конкурентів дають три дні для оплати кредиту без штрафних санкцій. А в VeroCash прострочення нараховується, починаючи з першого дня несплати.

Ліцензії

Компанія має всі необхідні дозволи на роботу, веде свою діяльність виключно за нормами законодавства нашої країни.

 • Юридична особа: ТОВ «ІЗІ КРЕДИТ». Код ЄДРПОУ: 36183990
 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 79 від 12.02.2009.
 • Ліцензія на видачу грошових коштів в кредит видано 23.05.17.

Як взяти позику в особистому кабінеті VeroCash

 1. Якщо ви вперше звертаєтеся в цю компанію і у вас ще немає особистого кабінету, то буде потрібно пройти процедуру реєстрації в ВероКеш. Для цього необхідно на головній сторінці в електронному калькуляторі вказати необхідну суму і термін позики. Справа відразу буде доступна підсумкова сума до оплати і розмір переплати. Якщо ви постійний клієнт, то все можна зробити після входу в особистий кабінет всього за кілька хвилин.
 2. Далі необхідно заповнити просту анкету з даними про себе, відповівши на кілька стандартних питань: ПІБ, стать, вік, телефон, електронна пошта, дані про місце вашого працевлаштування і телефон керівника.
 3. На наступному етапі необхідно вказати номер вашої картки і пройти процедуру верифікації. У компанії повинні знати, що заявку точно подає власник пластика, а не шахрай. Для цього ваша карта повинна мати позитивний баланс – до 1 грн. Компанія заблокує випадкову суму, її потрібно вказати в спеціальному полі. Дізнатися заблоковану суму можна в інтернет-банкінгу або зателефонувавши на гарячу лінію вашого банку. Потім ваші особисті кошти будуть автоматично розблоковано.
 4. Після цього можна відправляти заявку на верифікацію. Як тільки вона буде пройдена, вам на телефон надійде смс про позитивне рішення. Далі необхідно підписати договір і необхідна сума відразу надійде на ваш рахунок.

Важливо! Рекомендуємо уважно ознайомитися з умовами кредитного договору перед підписанням, прочитати всі пункти. Договір вважається активним і кредит виданими після підписання. Якщо ви підписали договір, отримали гроші то дію договору вже не можна скасувати. В такому випадку необхідно буде платити комісію за вісім днів, навіть якщо ви повернете займ через півгодини – мінімальний термін дії 8 днів, далі комісія вважається за кожен день.

Якщо VeroCash відмовив у позиці, що робити

Причин для відмови може бути безліч і показник схвалення все ж не 100%. Що робити, якщо ви отримали відмову, але гроші потрібні?

Спробуйте перевірити анкету на наявність помилок, виправте всі неточності. При першому зверненні не рекомендуємо подавати заявку на максимальну суму, знизьте запитуваний ліміт. Зверніться, будь ласка, в УБКІ – можливо ви недавно закрили займ в іншій компанії, але дані в бюро кредитних історій ще не були передані і під час перевірки вас сприйняли за неплатника. Також рекомендуємо під час перевірки бути на зв’язку вам і вашій контактній особі. Після цього, подайте повторну заявку.

Як повернути гроші VeroCash

Для того щоб виконати свої зобов’язання за договором виберіть один з цих варіантів:

 • Оплата через особистий кабінет без комісії, з будь-якої карти, що верифікована.
 • Через термінали самообслуговування: iBox, City24 та EasyPay.
 • Через касу будь-якого банку. Необхідно мати при собі реквізити кредитора, які є у вашому договорі. В платежі вкажіть ваші ПІБ та номер кредитного договору.

Важливо! Тільки при оплаті через особистий кабінет оплата проходить моментально. Якщо проводити її через банк, то гроші можуть надійти на рахунок МФО протягом трьох банківських днів, а в цей час вам буде далі нараховуватися відсоток.

Контакти

Адреса
04210 Київ, Оболонська набережна, корпус 4
E-mail
info@verocash.com.ua
Телефон
+380 67 338 65 38
+380 800 606 100
Ліцензія Нацкомфінпослуг
№ 79 від 12.02.2009
Юридична особа
ТОВ «ИЗИ КРЕДИТ»

Відгуки про VeroCash

В мережі люди говорять досить багато. Є і позитивні і негативні відгуки. Останніх звичайно менше, їх пишуть злісні неплатники. Компанія виконує всі умови, зазначені в кредитному договорі, немає прихованих платежів та додаткових комісій. Якщо у вас є власний досвід кредитування в ВероКеш – залиште свій відгук під цією статтею.

0
0
0
question

Залишилися питання? Обов'язково ознайомтеся з коментарями до статті, можливо хтось з читачів вже стикався з аналогічною проблемою.
Також внизу сторінки можна задати своє питання експерту.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...