Заплатка – це молода мікрофінансових компанія, яка стрімко набуває популярності. Це сервіс комфортних кредитів. Він створений командою досвідчених фахівців, які працюють не тільки в Україні, але і в багатьох європейських країнах.

Умови кредитування в МФО «Заплатка», ставки, можливості

Місія Заплатки – надати фінансову допомогу будь-якому громадянину, який цього потребує, не залежно від його віку, соціального статусу і виду доходів. Кредити через інтернет повинні бути легкими і доступними.

Відсоткові ставки

Доступна сума позики від 500 до 7 000 грн. Термін кредитування до 30 днів. Час очікування до 15 хвилин. Взяти кредит в компанії Заплатка можна за вигідними відсотковими ставками.

Відсоткова ставка варіює від 0 до 1,9% і залежить від декількох факторів.

Детальніше про формування відсотків за кредитом нижче.

Програма лояльності

Рівень 1. «Перший». Відмінне рішення для новачків. Перші п’ять днів під 0%, далі до 20 днів під 1,9%. Доступна сума від 500 до 3 000 грн.

Рівень 2. «Стандарт». Збільшується термін дії кредиту і доступна сума. Можна взяти до 5 000 грн до тридцяти днів. Процентна ставка 1,9%.

Рівень 3. «Постійний». Знижується ставка до 1,9%. Параметри позики ідентичні попередньому пункту.

Рівень 4. «Vip» .Увелічівается ліміт, ставка знижується. Постійні користувачі, які підтвердили свою платоспроможність, можуть оформити позику на суму до 7 000 грн на 30 днів. Процентна ставка 1,9%.

Приклад розрахунку по кредиту
Сума кредиту
500 грн
Термін кредиту
1 днів
Позика
Перший кредит
Ставка
0.00%
Переплата
0 грн
До повернення
0 грн
Позика
Повторний кредит
Ставка
1.90%
Переплата
0 грн
До повернення
0 грн

Кому видають кредити?

Заплатка кредит онлайн доступний тільки громадянам України, які досягли повноліття. Згідно з законодавством тут не видають кредити особам, що не досягли 18 років.

Інших вимог до клієнтів в zaplatka ua не пропонують.

Головне не мати великих проблем з кредитною історією, особливо в цій компанії. Оформити мікропозик можуть всі дієздатні громадяни: студенти, домогосподарки, пенсіонери, офіційно не працевлаштовані особи. А це дуже важливо, оскільки в нашій країні велика кількість людей отримують зарплату «в конверті». Будь-яка людина може взяти кредит у цій компанії і отримати швидку фінансову допомогу.

Переваги Заплатка кредит на банківську карту

Всі умови можна прочитати до підписання договору. Вони написані простою мовою зрозумілим кожному клієнту. Тут немає прихованих комісій або платежів.

Zaplatka кредит онлайн можна оформити дуже легко. Все відбувається через інтернет, без необхідності відвідувати офіс. Подати заявку можна в будь-який зручний час.

Заповнена анкета розглядається протягом 15 хвилин. Якщо ви внесли достовірні дані в анкету, то у співробітників компанії не виникне сумнівів у платоспроможності і гроші відразу перерахують за вказаними реквізитами.

Позику в цій компанії можна оформити з будь-якої точки України. Вас не обмежують присутністю в офісі, який знаходиться тільки в Києві.

Мінімальний список документів. Для того щоб взяти кредит на картку в заплатки, потрібен тільки паспортні дані і ксерокопія документа. Для того щоб перевірити, що паспорт знаходиться у свого власника і це він подає заявку на кредит можуть попросити надіслати фото на тлі цього документа.

Zaplatka кредити на банківську карту видає без поручителів або забезпечення. Погодьтеся, не дуже зручно шукати знайомих, які готові за вас поручитися. А тут нікому не потрібно розповідати про свої труднощі, також немає необхідності закладати своє майно, як в ломбарді.

Постійні клієнти можуть скористатися перевагами програми лояльності, оформляти кредити на банківську картку набагато швидше, ніж при першому зверненні. Вся інформація зберігається, її можна буде подивитися після входу в особистий кабінет без необхідності повторного редагування.

Якщо не знаєте, як заплатки повернути гроші – зробите платіж через Приват Банк, комісію за переказ грошових коштів бере на себе компанія.

З недоліків можна назвати лише невисокий ліміт. Якщо вам потрібна сума більше семи тисяч гривень, то буде потрібно звертатися в банк.

Про заплатки свідчать відгуки людей – тут завжди допоможуть в важкий момент. Якщо маєте потребу в швидкій фінансової допомоги, то звертайтеся в цю компанію. Тут низький відсоток відмов.

Дані про ліцензії та дозволи на ведення фінансової діяльності

Торгова марка «Заплатка» належить ТОВ «Вутек Інвест».

Діяльність цієї МФО регулюється відповідно до законодавства України. Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи видано Національної комісій, яка здійснює державно регулювання у сфері ринків фінансових послуг 26.05.2011. Серія і номер свідоцтва – ФК № 285.

Ліцензія на провадження господарської діяльності, в тому числі надання фінансових послуг (крім професійної діяльності) видана 29.08.2017 року.

Як оформити мікропозику в zaplatka особистий кабінет?

Подача заявки для нових і постійних користувачів трохи відрізняється. При першому зверненні необхідно спочатку пройти реєстрацію і заповнити анкету. А ось вже активні клієнти, повинні закрити попередній кредит перш, ніж подавати заявку на нову позику.

Спочатку зупинимося на діях новачка і ознайомимо з алгоритмом оформлення першого кредиту. Для цього необхідно виконати кілька простих кроків:

 • Зареєструватися на сайті Заплатка і виконати вхід в особистий кабінет.
 • Залишити інформацію про себе і прикріпити електронні копії документів.
 • Прикріпити номер карти, на яку будуть перераховуватися позикові кошти.

Зверніть увагу! Банківський пластик повинен бути оформлений на ім’я людини, яка подає заявку на позику! Щоб гарантовано отримати позитивне рішення вказуйте тільки достовірну інформацію і нічого не перебільшуйте!

Алгоритм подачі заявки

 • В електронному калькуляторі на будь-який зі сторінок сайту вказуєте параметри кредиту: суму і термін просто перетягуючи повзунок до необхідного рівня. При першому зверненні можна отримати до 3 тис. Гривень на термін до двадцяти днів. Для постійних клієнтів сума і термін збільшуються.

 • Після вибору параметрів мікропозик клікніть на кнопку «Оформити кредит» проходите в виправлення цієї реєстрацію. Для цього вказуєте телефон і мейл. Клієнту надійдуть спеціальні коди для підтвердження реєстрації, їх потрібно ввести на сайті.

 • Надалі, будь-які фінансові дії будуть підтверджуватися через секретний смс-код. Тому, для реєстрації необхідно використовувати тільки свій номер, а не когось із родичів.

 • Заповніть контактну інформацію. Її можна надрукувати вручну або підтягти за допомогою сервісу BankID.

Порада! Не залишайте порожніх полів в анкеті! Чим більше інформації про себе ви надасте під час реєстрації в zaplatka, тим більше шансів отримати схвалення!

 • Відзначте номер банківської карти. Її також потрібно підтвердити через смс-код. На картці повинна бути активована функція оплати в інтернеті. Буде потрібно пройти процедуру верифікації, щоб підтвердити, що пластик знаходиться у свого власника. На карті заблокують випадкову суму до 1 грн. Клієнт зв’язується зі своїм банком, уточнює цю суму і вводить її на сайті МФО. Після верифікації карти особисті гроші клієнта розблокують.

 • Відправляєте заявку. При першому зверненні її розглядатимуть близько 15 хвилин, надалі не більше 5 хвилин. Статус вашої заявки відображається в особистому кабінеті Заплатки.

 • Після отримання позитивного рішення необхідно укласти електронний договір! Після прочитання всіх умов ви підтверджуєте договір одноразовим електронним ідентифікатором з смс-повідомлення і натискаєте кнопку «Підтверджую». Гроші надійдуть за вказаними реквізитами протягом п’яти хвилин.

Важливо! Після підписання договору скасувати його дію неможливо! Вся інформація передається через захищені інформаційні канали! У компанії піклуються про безпеку клієнтів!

Що робити, якщо ви отримали відмову?

Вся отримана інформація про клієнта оцінюється в комплексі, і назвати конкретну причину, яка може послужити відмовою досить складно. Що б максимально знизити ймовірність негативного рішення, потрібно після входу в особистий кабінет zaplatka вказати точну і достовірну інформацію про себе. Стати причиною відмови можуть:

 • Зіпсована кредитна історія.
 • Неправдива або перебільшена інформація про себе.
 • Контактні особи залишили негативні відгуки про zaplatka заявника.
 • Клієнт не доступний, до нього неможливо додзвонитися під час прийняття рішення.
 • Інша негативна інформація про людину, що подає заявку.
 • У клієнта вже є незакритий кредит в заплатки.

В причині відмови буде зазначений термін, після закінчення якого можна подати повторну заявку.

Що таке Заплатка промокод?

Це спеціальний код, який компанія надає постійним клієнтам. Він дозволяє отримати знижку на процентну ставку і більш лояльні умови кредитування.

Слідкуйте за електронною поштою або повідомленнями, компанія може надсилати zaplatka промокод під час проведення акцій або після своєчасного виконання зобов’язань.

Як погасити кредит?

Будь-який клієнт zaplatka задає собі питання, як повернути гроші. Це досить просто, компанія передбачила багато способів погашення, щоб не виникало проблем з оплатою.

Повернути гроші можна одним з чотирьох методів:

 • виконати вхід в особистий кабінет і натиснути кнопку оплата, з вашої картки знімуть всю необхідну суму;
 • через інтернет-банкінг;
 • через термінали самообслуговування ПриватБанку;
 • в касі будь-якого українського банку.

Якщо не виходить оплатити кредит в строк скористайтеся однією з наступних опцій

Відстрочка

Така функція є не у всіх подібних організаціях! Це вигідна перевага Заплатки перед іншими МФО! Якщо не встигаєте внести оплату, можна оформити відстрочку платежу на термін до семи днів! В цей час відсотки нараховуються на колишніх умовах, а ось пені та штрафу не буде!

Оформити відстрочку можна протягом двох днів до і двох днів після закінчення дії договору. У цей час немає необхідності погашати відсотки, що набігли, як при пролонгації (про цю функцію мова піде в наступному пункті).

Для активації відстрочки зайдіть в особистий кабінет, відкрийте вкладку «Мої кредити», потім клацніть на кнопку «Відстрочка кредиту». Буде потрібно підтвердити додатковий договір одноразовим ідентифікатором.

Пролонгація

Якщо закінчується термін дії договору і у вас не виходить виконати свої зобов’язання – постарайтеся оформити пролонгацію. Щоб продовжити кредит і не допустити в заплатки прострочення – необхідно сплатити заборгованість за відсотками і підписати в особистому кабінеті додатковий договір за допомогою одноразового ідентифікатора.

Дана послуга доступна на термін до 20 днів, кількість пролонгацій в рамках одного кредиту необмежена.

Реструктуризація боргу в Заплатці

Якщо в zaplatka прострочення понад 30 днів зверніться в support з проханням про реструктуризацію. Це зміна умов кредитного договору.

Така функція дозволяє клієнтам, які опинилися в складній життєвій ситуації, розділити суму боргу на кілька частин і виплачувати в кілька етапів. Zaplatka реструктуризація – вигідне рішення для тих, хто зіткнувся з фінансовими труднощами.

Контакти

Адреса
61058. Україна, Харків, вул. Сумська д. 47, офіс 14
E-mail
info@zaplatka.ua
Телефон
0 800 306 066. З 8.00 до 21.00 без вихідних
Юридична особа
Товариство з обмеженою відповідальністю "ВУТЕК-ІНВЕСТ"

Відгуки про Заплатку

Наш портал вивчив в мережі інтернет відгуки користувачів, які вже співпрацювали з Заплаткою. На основі отриманих даних, ми можемо рекомендувати цю МФО, як надійного позичальника.

Багато клієнтів говорять, що оформлення мікропозик дуже просте, без паперової тяганини як в банку і особистої присутності в офісі. Заявку можна подати в будь-який час доби, без очікування в черзі. Це ті принципи роботи Заплатки, які привертають велику кількість клієнтів.

Багатьом користувачам подобається можливість відстрочки, пролонгації та продовження – до позичальників, які зіткнулися з труднощами, ставляться з розумінням. Особисті дані клієнтів надійно захищені. Удачі вам і фінансового благополуччя!

2
0
0
question

Залишилися питання? Обов'язково ознайомтеся з коментарями до статті, можливо хтось з читачів вже стикався з аналогічною проблемою.
Також внизу сторінки можна задати своє питання експерту.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...