У середині липня в Україні очікується недовга магнітна буря середньої сили. Цей період може бути важким для метеочутливих і літніх людей. Під час підвищеної сонячної активності може погіршитися самопочуття, повідомляє УНИАН.

Що таке магнітна буря?

Геомагнітні бурі – це збурення магнітного поля Землі, викликані спалахами на сонці. Такі коливання можуть негативно впливати на роботу систем зв’язку, а також людське здоров’я. Навіть невелике підвищення активності може відбитися на здоров’ї.

Коли очікується найближча магнітна буря

Геомагнітна буря в липні / фото tesis.lebedev.ru
Геомагнітна буря в липні / фото tesis.lebedev.ru

Підвищена сонячна активність четвертого рівня очікується в суботу 10 липня. Бурі не буде, проте сплеск може викликати нездужання. Наступні небезпечні дні очікуються 18 і 19 липня. Однак прогноз з часом може змінитися.

Як магнітна буря впливає на здоров’я

Найсильніше магнітні бурі впливають на літніх і метеозалежних людей, а також власників хронічних захворювань. У день підвищеної сонячної активності можуть виникнути такі симптоми: головний біль, запаморочення, нудота, біль у спині та суглобах, загострення хронічних захворювань, підвищення артеріального тиску, безсоння.

Захиститися від негативного впливу можна, дотримуючись правил здорового способу життя:

  • Відмовтеся від жирної, смаженої, калорійної їжі.
  • Каву і алкоголь замініть трав’яним чаєм.
  • Приймайте контрастний душ перед сном.
  • Проводьте більше часу на свіжому повітрі.
  • Лягайте спати в один і той же час, спіть не менше 7 годин на добу.
question

Залишилися питання? Обов'язково ознайомтеся з коментарями до статті, можливо хтось з читачів вже стикався з аналогічною проблемою.
Також внизу сторінки можна задати своє питання експерту.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...