Інженер й винахідник, а також засновник компанії SpaceX поділився відеороликом, на якому продемонстрував момент приземлення ракети Falcon-9. Раніше посадку можна було побачити виключно у поганій якості під час прямої трансляції космічного агентства, повідомляє РБК-Украина.

На відеоролику можна побачити момент приземлення багаторазової ракети-носія Falcon-9 на майданчик.

Варто відзначити, що Falcon-9 складається з двох ступенів. Перший ступінь після кожної космічної операції – повертається на Землю. Другий – є дещо зменшеною версією першого, однак, зі свого боку, після від’єднання продовжує підйом на заплановану орбіту. Після того, як він її досягне, конструкція відштовхує корисне навантаження, вмикає двигуни, направляється у бік атмосфери й поступово згорає.

Сьогодні, Ілон Маск використовує Falcon-9 в рамках місії Starlink – проєкту, який полягає в розробці високопродуктивної супутникової платформи задля поширення широкосмугової мережі у віддалених від комунікацій місцях.

question

Залишилися питання? Обов'язково ознайомтеся з коментарями до статті, можливо хтось з читачів вже стикався з аналогічною проблемою.
Також внизу сторінки можна задати своє питання експерту.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...