микрокредит

Коли хочеться купити щось велике та значуще, наприклад, авто, а грошей не вистачає, більшість людей звертається за позикою до банку. Зібравши необхідні папери та залучивши поручителів, потрібну суму можна отримати досить швидко. Але що робити, коли грошей потрібно зовсім трішки – декілька тисяч або навіть сотень гривень? Звертатися до банківської установи з таким мізерним проханням не досить зручно. По-перше, невеличкі суми там видають неохото, бо ж з них не буде значних відсотків, а тому банк практично нічого не отримає. А по-друге, кількість паперів, що їх потрібно зібрати, мало чим відрізняється від тих, що вимагають при оформленні великого кредиту, тому незначна сума просто не варта великих зусиль.

Звичайно, можна звернутися по допомогу до родичів, але ж то не завжди зручно. Та й сповіщати рідних про тимчасові фінансові негаразди мало кому хочеться. Набагато простіше звернутися до мікрофінансової установи та оформить мікрокредит. Що це таке, та які переваги має таких спосіб кредитування перед банківським?

Що можна вважати мікрокредитом
Такі займи мають декілька якостей, за якими їх нескладно відрізнити від звичайної суди:

 • невеликий розмір – зазвичай це суми менше 10 000 гривень, а іноді навіть менше 1000 грн;
 • відсутність цільового призначення – витратити гроші можна куди схочеться, бо для чого оформлюється такий кредит, пояснювати нікому не потрібно;
 • відсутність бюрократичної тяганини – для оформлення займу не потрібно збирати довідки або залучати поручителів, достатньо коду ІПН та громадянського паспорта;
 • швидкість отримання – від подачі заявки до зарахування коштів рідко проходить більше 15 хвилин;
 • короткий термін договору – такі кредити видаються на декілька днів або на місяць, але за потребою термін можна подовжити.

Мікрокредити оформлюють у ситуаціях, коли гроші потрібні терміново або до зарплати залишилося кілька днів, а коштів не вистачило. Такі займи не розраховані на довгий термін, бо відсотки по мікрокредитах нараховуються щодня.

Як отримати мікрозайм
Невеличкі швидкі кредити видають мікрофінансові організації, більшість з яких працює онлайн та не має фізичного офісу. Тому все, що потрібно для отримання грошей, це доступ в інтернет, та дебетова банківська картка, відкрита у будь-якому банку України. Подати заявку на отримання мікрозайму досить просто:

 • обираємо найкращий на вашу думку сервіс кредитування, наприклад, «Дінеро»;
 • переходимо на сайт компанії;
 • визначаємо строк дії договору та необхідну суму;
 • заповнюємо анкету – вносимо відомості з паспорту, ІПН, номер телефону та інше;
 • «прив’язуємо» банківську картку до особистого кабінету – потрібно зробити тестовий платіж на 1-2 гривні, користуючись простою інструкцією;
 • відсилаємо заявку та чекаємо на результат.

Кількість відмов по мікрокредитах наближується до нуля, тому довго чекати не доведеться. Вже за 15-20 хвилин кошти буде перераховано на вказану банківську картку. Щоб повернути мікрокредит, потрібно буде виконати зворотну операцію та перерахувати кошти з карти за вказаними в договорі реквізитами.

question

Залишилися питання? Обов'язково ознайомтеся з коментарями до статті, можливо хтось з читачів вже стикався з аналогічною проблемою.
Також внизу сторінки можна задати своє питання експерту.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...