У Закарпатській області правоохоронці затримали інспектора одного з прикордонних підрозділів за корупцію і зловживання впливом, повідомляє Цензор.НЕТ.

rqc9c0i9ir_big.jpg
dpsu.gov.ua

За даними пресслужби ДПСУ військовослужбовця затримали поблизу місця проживання під час отримання третьої частини хабаря – 3 тисячі євро. Встановлено, що загальна сума хабаря становила 8 тисяч євро. За ці гроші інспектор обіцяла сприяти у швидкому отриманні іноземного громадянства, використовуючи власні контакти в дипломатичних установах.

У вартість “послуг” жінка також включила перевірку паспортного документа за допомогою баз даних прикордонних відомств України та іноземної держави та сприяння в безперешкодному перетині кордону. Забезпечуючи підготовку паспортів країн ЄС і Ізраїлю жінка користувалася власними зв’язками в Україні і за кордоном.

_oa8dmqn67_big.jpg
dpsu.gov.ua

Під час обшуку в будинку прикордонниці виявили паспорт громадянина Угорщини, виданий на її ім’я, травматичний пістолет без дозвільних документів і паспорт Азербайджанської Республіки (ймовірно з підробленою інформаційною сторінкою) на ім’я третьої особи.

uhmspft564_big.jpg
dpsu.gov.ua
4qhvisquse_big.jpg
dpsu.gov.ua

Відкрито кримінальне провадження за ознаками правопорушення, передбаченого ч.3 ст.369-2 КК “Зловживання впливом”.

question

Залишилися питання? Обов'язково ознайомтеся з коментарями до статті, можливо хтось з читачів вже стикався з аналогічною проблемою.
Також внизу сторінки можна задати своє питання експерту.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...