Національне агентство по запобіганню корупції звернулося до Постійної комісії з питань регламенту та етики Конституційного суду з проханням звільнити суддю Ігоря Сліденко, повідомляє Вести.

Звернення подали в зв’язку з “неетичною поведінкою” судді КСУ Сліденко, яка є підставою для звільнення його з посади.

У НАПКА нагадали, що 27 жовтня 2020 року відразу після голосування за неконституційність е-декларування Сліденко написав листа працівникові НАПКА. Останній до того, що відбувається склав відносно судді протокол, оскільки Сліденко не подав кілька повідомлень про суттєві зміни в майновому стані.

jr51zf5t1h_big.jpg

Лист було написано французькою мовою з офіційною адресою судді.

“А тепер, сказав Атос, загортаючись в плащ і надягаючи капелюх, тепер, коли я вирвав у тебе зуби, гадюка, кусайся, якщо зможеш! Олександр Дюма. Три мушкетери. PS Тому мерсі, панове, і передайте привіт від мене пану Н.” – говорилося в ньому.

У НАПКА також звернули увагу на підготовку суддею рішення КСУ про неконституційність е-декларування в умовах конфлікту інтересів, що він визнав сам, а також “численні заяви Сліденко в ЗМІ, які порушують етичні принципи”.

question

Залишилися питання? Обов'язково ознайомтеся з коментарями до статті, можливо хтось з читачів вже стикався з аналогічною проблемою.
Також внизу сторінки можна задати своє питання експерту.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...