Президент Литви Гітанас Науседа заявив, що необхідне ясне бачення того, як Україна може брати участь “у європейській родині” і як вона може наблизитися до ЄС і НАТО, повідомляє Інтерфакс-Україна.

“Що нам необхідно, то це ясне бачення того, як Україна може брати участь у європейській родині і як вона може наблизитися до ЄС і НАТО. Ми знаємо, що інтеграція – це вулиця з двостороннім рухом. Україні необхідні конкретні кінцеві цілі, до яких прагнути і згідно з якими проводити планування, тоді як міжнародна спільнота очікує гарантій продовження стабільного і послідовного процесу реформ”, – сказав Науседа на конференції з питань реформ в Україні у Вільнюсі в середу.

Він зазначив, що під час конференції необхідно звернути особливу увагу на порядок денний співпраці ЄС і України, а також на реформи сектора безпеки та оборони, які є наріжним каменем для європейської та євроатлантичної інтеграції України.

“Одне з найважливіших завдань – це сприяння справедливості як основній моральній цінності, підвищення впевненості в судовій системі України, забезпечення незалежності та ефективного функціонування антикорупційних інституцій, прояснення процесу приватизації, криміналізація незаконного збагачення. Все це необхідно для ефективного функціонування держави”, – наголосив Науседа.

Також президент Литви зазначив, що у візії, представленій на конференції з питань реформ в Україні в Торонто два роки тому, українське керівництво поставило благополуччя громадян у серце процесу реформ.

“Це може бути досягнуто за допомогою встановлення ефективного функціонування ринкової економіки, розвитку стійкості суспільства, активізації європейської та євроатлантичної інтеграції, зміцнення демократії та верховенства права й боротьби з корупцією”, – додав він.

question

Залишилися питання? Обов'язково ознайомтеся з коментарями до статті, можливо хтось з читачів вже стикався з аналогічною проблемою.
Також внизу сторінки можна задати своє питання експерту.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...