«Деякі клієнти думають, що купити 20-30 кг гречки − це хороша інвестиція в майбутнє і так можна прожити довго в самоізоляції. Так, якщо харчуватися однією гречкою, то 10 кг вистачить на півтора-два місяці. А купивши 20-30 кг, можна забезпечити себе на 3-5 місяців гречкою. Здається правильна інвестиція, але подумайте, чи можете ви харчуватися тільки одним продуктом?

Александр Холод

Олександр Холод, директор ШвидкоГроші

У нас сьогодні кредитні канікули, які триватимуть до кінця квітня. Здавалося б, куди поспішати з оплатою за кредитами? Але кредитори збільшують кількість дзвінків за простроченими кредитами. На цьому наголошують багато боржників.

Ми збільшили інтенсивність і кількість контактів із клієнтами! І не плануємо її знижувати. Ми хочемо пояснити всіма доступними словами, що взяті гроші доведеться повернути, і чим довше не платити, тим більшою буде сума.

Ми починаємо активніше йти в суди, а це додаткові витрати, які врешті-решт ляжуть на плечі боржника. І кредитні канікули цьому не перешкода, так що краще не затягувати. Краще зараз вирішити фінансові питання і спокійно пережити кризу.

Чи варто погасити кредит? Звичайно варто. Відсотки по кредиту ростуть швидше, ніж ціна на гречку. А кожен день прострочення − це 1-2 кг гречки. Тому кредит краще закрити в першу чергу. Карантин пройде, а борги залишаться. Така перспектива не радує. Краще вирішити одну проблему − заплатити і спокійно пережити ці нелегкі для нас усіх часи».

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...