Генеральний секретар Марія Пейчинович-Бурич заявила, що в Раді Європи стурбовані ситуацією, що склалася з правами людини в окупованому Росією Криму, повідомляє Радіо Свобода.

“Ми стали першою міжнародною організацією, яка засудила незаконну анексію Криму і Севастополя. Наш Комітет міністрів чітко заявляв, що кризу потрібно вирішувати мирно на основі територіальної цілісності, суверенітету і незалежності України, підкріпленої суворим дотриманням міжнародного права… Ми стурбовані ситуацією з правами людини , яка склалася нині на кримському півострві”, – підкреслила вона.

Пейчинович-Бурич додала, що в травні Комітет міністрів прийняв рішення, запропонувавши їй звернутися до всіх сторін із тим, щоб допустити в анексований Крим органи Ради Європи та організувати випуск регулярних звітів про ситуацію з правами людини на півострові.

“Органи з питань прав людини, в тому числі нашого Комісара з прав людини, також просять регулярно надавати оцінки на основі цього доступу. Це правильно і добре, і я вже зробила перші кроки для виконання цього рішення. Слід чітко розуміти, що ця критична ситуація не залишиться без уваги”, – підкреслила генсекретарка Ради Європи.

«Copyright © 2021 RFE / RL, Inc. Передруковується з дозволу Радіо Вільна Європа / Радіо Свобода»

question

Залишилися питання? Обов'язково ознайомтеся з коментарями до статті, можливо хтось з читачів вже стикався з аналогічною проблемою.
Також внизу сторінки можна задати своє питання експерту.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...