Російсько-окупаційні війська на Донбасі готуються до можливих бойових дій. Про це свідчить те, що окупанти розміщують озброєння за межами виділених місць його зберігання, повідомляє РБК-Україна.

Спостерігачі ОБСЄ у звіті від 6 липня розповіли про зафіксовану безпілотником на окупованій території Луганської області бойову техніку окупантів:

  • поблизу Шимшинівки – 11 танків, 26 броньованих машин;
  • поблизу Мирного – 30 танків, 9 самохідних гаубиць, 18 буксированих гаубиць, 101 броньована бойова машина;
  • поблизу Круглика – 30 танків.

Розміщену з порушеннями військову техніку спостерігачі зафіксували і на окупованій території Донецької області – 8 танків Т-64 поблизу Бойківського. У так званій зоні безпеки також помітили техніку бойовиків:

  • на території Роздольного – 23 бойові машини піхоти (БМП);
  • поблизу Кальміуського – 6 бойових броньованих машин та одна самохідну гаубиця 2С1 “Гвоздика”.

“Зазначене свідчить про підготовку підрозділів російсько-окупаційних військ РФ та їх найманців до можливих бойових дій. Варто наголосити на скупченні озброєння та військової техніки на полігонах тимчасово окупованої території Луганської області, які своєю чисельністю загострюють ситуацію в районі проведення ООС”, – наголосили у штабі.

Автор: Дмитро Левицький

question

Залишилися питання? Обов'язково ознайомтеся з коментарями до статті, можливо хтось з читачів вже стикався з аналогічною проблемою.
Також внизу сторінки можна задати своє питання експерту.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...