Президент США Джо Байден, через пів року після штурму Капітолію, закликав американців співпрацювати один з одним “в ім’я загального блага”, повідомляє Інтерфакс-Україна.

“Це не було інакомисленням. Це був безлад. Це створило екзистенційну кризу і перевірку того, чи зможе наша демократія вижити”, – йдеться в заяві Байдена, опублікованому Білим домом.

“Хоча це потрясло і засмутило націю і світ, шість місяців потому, ми можемо однозначно сказати, що демократія дійсно затріумфувала і що ми всі повинні продовжувати роботу по її захисту та збереженню”, – зазначив він.

За його словами, для цього потрібні люди “доброї волі і мужності, щоб протистояти ненависті, брехні і екстремізму, які привели до цього жорстокого нападу”.

“Це вимагає, щоб всі ми працювали разом – демократи, республіканці і незалежні – в ім’я загального блага, щоб відновити порядність, честь і повагу до верховенства закону”, – додав президент США.

question

Залишилися питання? Обов'язково ознайомтеся з коментарями до статті, можливо хтось з читачів вже стикався з аналогічною проблемою.
Також внизу сторінки можна задати своє питання експерту.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...