У Львові II робот Da Vinci провів унікальну гінекологічну операцію 19-річній пацієнтці, в якої лікарі діагностували безпліддя, повідомляє Кореспондент.

За даними пресслужби клінічної лікарні швидкої медичної допомоги Львова, операцію зробили дівчині, яка протягом двох років страждала від болю в області тазу і проблем з менструальним циклом. Крім того, у неї було діагностовано безпліддя.

ih9qqh0e5i_big.jpg
Фото: emergencyhospitall / facebook

В ході обстеження фахівці виявили у пацієнтки дермоїдну кісту правого яєчника. Пухлинне доброякісне утворення підлягало лише хірургічному лікуванню, уточнюють фахівці.

“Зазвичай, така кіста утворюється ще з народження. З огляду на вік і захворювання пацієнтки наші медики прийняли рішення хірургічного втручання за допомогою роботичних системи Da Vinci”, – розповіли в лікарні.

5yy7jrc7z8_big.jpg
Фото: emergencyhospitall / facebook

Кісту медики видалили з допомогою мікроінструментів, які дозволили позбутися її завдяки кільком невеликим проколам. Відомо, що дівчину вже виписали з лікарні.

question

Залишилися питання? Обов'язково ознайомтеся з коментарями до статті, можливо хтось з читачів вже стикався з аналогічною проблемою.
Також внизу сторінки можна задати своє питання експерту.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...