«У зв’язку з карантинними заходами та зупинкою багатьох бізнесів складнощів із виплатою по швидким позиками ніяк не уникнути. Після скасування штрафів і пені єдина прибуткова частина по кредитах − відсотки. У цей складний кризовий час ми змушені видавати кредити тільки найнадійнішим і перевіреним клієнтам. Ми не готові брати на себе ризик неповернення або збору заборгованостей, які ніяким чином не впливають на нашу дохідну частину. Все фактично заморожується на час карантину.

Александр Холод

Александр Холод, директор ШвидкоГроші

МФО, щоб убезпечити себе, роблять ставку на постійних і перевірених клієнтів, яких потрібно підтримати.

Більшу частину з них ми переводимо в онлайн. Але не всі клієнти можуть перейти на такий спосіб видачі і оплати кредиту. У деяких, наприклад, немає комп’ютера або смартфона, вони не можуть скористатися тими чи іншими банківськими сервісами. Такі клієнти на сьогоднішній день залишилися фактично перед закритими дверима наших відділень. Тому ми дуже чекаємо моменту, коли зможемо повернутися до нормальної роботи.

В обставинах, що склалися, МФО стали ще краще зважувати кожне рішення з видачі кредитів, щоб знайти баланс − залишити і бізнес, і клієнтів».

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...