Вчора в коментарі з приводу санкцій проти Коломойського посольство США чітко позначило, що не надсилатиме українській владі документи, на підставі яких ці санкції були введені.

Про це повідомляє Telegram-канал Політика Країни.

Таким чином, поки Київ “чекає інформацію від американських партнерів” з приводу санкцій проти Коломойського, самі “партнери” прямим текстом пояснили свою позицію, адже вся необхідна інформація по олігархові вже давно є в української влади.

“Пан Коломойський – громадянин України, який скоїв більшість своїх корупційних дій в Україні проти української компанії, а в українських правоохоронних органів є всі повноваження розслідувати ці злочини з метою залучення пана Коломойського до відповідальності за будь-які злочини, які він, можливо, зробив”, – цитує коментар посольства США Telegram-канал.

За припущеннями журналістів, “цей абзац слід сприймати як керівництво до дії для української влади”.

Крім того, в повідомленні підкреслили, що “у зв’язку з підготовкою візиту президента України Володимира Зеленського в США, Білий дім запросив у української сторони всіляку інформацію про діяльність Ігоря Коломойського”.

Відзначимо, що, за інформацією ЗМІ, “Вашингтон має намір все-таки дотиснути Володимира Зеленського, змусивши його порвати з Коломойським”, адже США все-таки допускають версію, що “Ігор Валерійович залишається людиною, що має великий вплив на президента і виконавчу владу в цілому”.

question

Залишилися питання? Обов'язково ознайомтеся з коментарями до статті, можливо хтось з читачів вже стикався з аналогічною проблемою.
Також внизу сторінки можна задати своє питання експерту.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...