З ініціативи України в Організації Об’єднаних Націй вперше відбулося онлайн-засідання високого рівня на тему “Перевірка фактів як світова практика щодо протидії дезінформації та хибним відомостям”, повідомляє Кореспондент.

Про це в середу, 7 липня, заявило Міністерство закордонних справ. Відзначається, що Україна ініціювала цей захід в рамках просування в ООН теми протидії поширенню дезінформації та неправдивої інформації як однієї з найбільших глобальних загроз людству.

“Україна має унікальний досвід у виявленні, аналізі та спростування дезінформації, набутий в рамках боротьби з гібридною агресією з боку Росії. Цей досвід Україна активно поширює і пропонує партнерам в ООН в рамках дискусії про розвиток спільних глобальних підходів щодо протидії загрозам в інформаційній сфері”, – йдеться в повідомленні.

Організаторами засідання виступили Україна, США, Литва, ЄС, Республіка Корея, Коста-Рика, Гана, Департамент глобальних комунікацій Секретаріату ООН. Участь також взяли представники Facebook, ООН, МЗС Литви, іноземні дипломати, міжнародні та українські експерти.

Ключовими темами засідання стали – перевірка фактів і джерел інформації, діяльність онлайн-платформ, сучасні тенденції боротьби з дезінформацією, можливості для співпраці.

“Роки токсичної російської пропаганди навчили нас перемагати в світі фейків, правд і спільнот. Іншого вибору не було, якщо хотілося вижити. Це приклад, як Україна перетворила вразливість на власну додану вартість. Іншими словами, російська пропаганда зробила Україну сильнішою”, – зазначив глава українського МЗС.

question

Залишилися питання? Обов'язково ознайомтеся з коментарями до статті, можливо хтось з читачів вже стикався з аналогічною проблемою.
Також внизу сторінки можна задати своє питання експерту.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...