Президент України Володимир Зеленський заявив, що робота в українському парламенті щодо ухвалення законопроектів із ключових реформ перебуває на фінальній стадії, повідомляє Інтерфакс-Україна.

“Є декілька важливих реформ – судова реформа, реформа Вищої ради правосуддя (ВРП), СБУ… Ми йдемо дуже швидкими кроками. Ці законопроекти набирають в українському парламенті тисячі поправок.

Так ось у таких законах, як земля, як ВРП, як банківський закон, СБУ – там 3-5 тисяч поправок. І ми сьогодні на фінальній стадії всіх цих реформ. Переважно всі ці тисячі правок за місяці ми вже пройшли”, – сказав Зеленський на спільному з президентом Литви Гітанасом Науседою брифінгу у Вільнюсі в середу.

Він також додав, що очікує ухвалення невдовзі закону про Національне антикорупційне бюро України (НАБУ).

“Закон про НАБУ перебуває в парламенті. Щойно парламент буде готовий за нього проголосувати – це буде, а гальмувань у цьому процесі я на сьогодні не бачу. Є формат цього законопроекту, в якому є баланс між домовленостями і з міжнародними партнерами, і, що дуже важливо, – з українським парламентом. І мені здається, що незабаром цей законопроект буде ухвалено”, – сказав президент.

За словами Зеленського, “Україна стала першою країною у світі, де з’явився закон про деолігархізацію”.

question

Залишилися питання? Обов'язково ознайомтеся з коментарями до статті, можливо хтось з читачів вже стикався з аналогічною проблемою.
Також внизу сторінки можна задати своє питання експерту.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...