“Нововведення через пандемію COVID-19 торкнулися й мікрофінансових організацій. З позитивних для клієнтів законодавчих змін – це скасування пені та штрафів за несвоєчасне повернення кредиту на період карантину. Але є і погані новини – в такий складний час жителі України ризикують залишитися без можливості отримати підтримку у вигляді швидкої позики у відділенні свого міста.

Олександр Холод

Олександр Холод, директор ШвидкоГроші

Ми вважаємо важливим не кинути своїх клієнтів в складній ситуації, дати всі доступні способи скористатися фінансовою послугою та можливістю отримати гроші на гострі потреби. Відділення не є місцями масового скупчення людей. У той же час відділення МФО – це об’єкти важливого соціального значення, а також об’єкти фінансового сектора України.

Саме в той момент, коли багатьох відправляють у відпустку за свій рахунок, коли відбувається затримка заробітної плати, відділення МФО залишаються тією ниткою надії, яка фінансово підтримує жителів України.

Для представників МФО сьогоднішня ситуація виглядає дивною – багато компаній перестали видавати кредити та щосили намагаються переконати боржників сплатити раніше взятий кредит, щоб зібрати вже роздані гроші.

Окрему іронію викликає те, що відділення банків відкриті, але не кредитують клієнтів, а ті, хто може кредитувати, – не працюють, відділення намагаються закрити, аргументуючи, що це сфера послуг.

При таких обставинах в найближчому майбутньому, коли багато клієнтів втратять роботу або будуть у відпустці без оплати, вони також залишаться без останньої можливості в підтримці, у них не буде фінансової опори з боку фінустанов, які за власні кошти кредитують населення “.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...