Окупанти “ДНР” виставили на аукціон перший конфіскований у вимушених переселенців будинок. Про це, посилаючись на сепаратистські ЗМІ, повідомляє Остров.

Йдеться про житловий будинок під Ясинуватої. Торговці краденим призначили за будинок, віджатий у власників, які змушені були покинути його через російську окупацію, стартову ціну в 1,7 мільйона рублів. Торги призначені на 19 липня.

“Домоволодіння знаходиться в селі Василівка Ясинуватського району і складається з житлового будинку з надвірними будівлями загальною площею 294,80 кв. м, земельної ділянки площею 0,2500 га та земельної ділянки 0,05 га. Рік побудови – 2008-й. Стіни житлового будинку, мансарди, прибудови, сараю – цегла, стіни підвалу під житловим будинком, гаража, лазні, вигрібної ями – шлакоблоки”, – розписують переваги чужого будинку організатори аукціону.

Сепаратистські ЗМІ нагадують, що “процеси використання житлового фонду, залишеного  донеччанами, які виїхали” запущені особисто ватажком “ДНР” Денисом Пушиліним.

question

Залишилися питання? Обов'язково ознайомтеся з коментарями до статті, можливо хтось з читачів вже стикався з аналогічною проблемою.
Також внизу сторінки можна задати своє питання експерту.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...