В Угорщині в четвер, 8 липня, вступає в силу суперечливий закон, що обмежує інформування про гомо- та транссексуальності, повідомляє Deutsche Welle.

У числі іншого він забороняє відповідні просвітницькі програми і рекламу великих компаній, що виражають солідарність з гомо- і транссексуалами. Забороняються також книги, що інформують про гомо- та транссексуальності.

Офіційна мета нового закону – захистити неповнолітніх, однак активісти називають те, що відбувається ударом по ЛГБТ-спільноті. Закон, проведений за підтримки уряду прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана, піддається в Європі різкій критиці. Голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн пригрозила Будапешту правовими наслідками, а депутати Європарламенту закликали урізати Угорщині фінансові кошти ЄС.

Уряд Угорщини, зі свого боку, звинуватив Брюссель в “безпрецедентній кампанії”. Він підкреслює, що новий закон лише покликаний повернути батькам право вирішувати, як виховувати власних дітей.

question

Залишилися питання? Обов'язково ознайомтеся з коментарями до статті, можливо хтось з читачів вже стикався з аналогічною проблемою.
Також внизу сторінки можна задати своє питання експерту.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...