В уряді прогнозують близько 4% росту економіки в цьому році, а інфляція залишиться у межах прогнозованих тенденцій – до 8%, повідомляє Економічна правда.

Про це під час виступу на форумі “Україна 30. Міжнародна політика” заявив перший віце-прем’єр – міністр економіки Олексій Любченко.

“З початку 2020 року українська економіка опинилась у новій системі координат, пов’язаних із глобальною пандемією COVID-19. Ми розуміємо, що вже зараз стрімко відбувається формування нової глобальної “постковідної” світової економіки.

Їй будуть властиві нові баланси сил, будуть сформовані нові центри економічного, цифрового та технологічного впливу”, – розповів Любченко.

За його словами, для України цей і наступний роки будуть роками відновлювального зростання.

“Ми прогнозуємо близько 4% росту економіки, реальної економіки у цьому році. Інфляція залишиться у межах прогнозованих тенденцій – до 8%, буде збережено цінову та валютно-курсову стабільність.

Якщо мова йде про стратегічну перспективу до 2030 року, наше завдання – структурна модернізація економіки, яка заснована на інноваціях та технологіях, адаптивна до потреб глобальних конкурентних викликів. У цьому “новому світі” публічними суб’єктами будуть лише нації та країни, що свідомо консолідуватимуть свої сили для реалізації власного потенціалу”, – додав міністр.

Він заявив, що драйвером на наступні роки для України є інвестиції в фундаментальну науку та людський капітал.

“Це цифровізація. Цифровізація різних секторів економіки і, ще раз наголошую, інвестиції у людський капітал”, – резюмував він.

question

Залишилися питання? Обов'язково ознайомтеся з коментарями до статті, можливо хтось з читачів вже стикався з аналогічною проблемою.
Також внизу сторінки можна задати своє питання експерту.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...