Президент України Володимир Зеленський заявив, що під час робочого візиту 12 липня до Німеччини має намір обговорити з канцлером ФРН Ангелою Меркель тематику енергетичної безпеки в контексті будівництва магістрального газопроводу “Північний потік-2”, повідомляє Інтерфакс-Україна.

“Питання “Північного потоку-2″ – це питання глобальне, і я очікую розмови щодо нього з пані Меркель… Це важливо для енергетичної безпеки не лише України, а всієї Європи”, – заявив Зеленський на спільному з президентом Литви Гітанасом Науседою брифінгу у вівторок у Вільнюсі.

Він зазначив, що сьогодні багато країн ЄС розділені в питанні будівництва “Північного потоку-2”, оскільки, на погляд Зеленського, “важко знайти баланс між безпекою та економікою”.

“Мені здається, що питання “Північного потоку-2″- це такий лакмусовий папірець, який показує, що пріоритетне для тих чи інших країн, коли вони не відчувають відсутності безпеки, а думають про економіку”, – сказав президент України.

“Я вважаю, що насамперед – безпека, а після вже економіка. Але ми розуміємо, що і без економіки неможливо. Але для кого тоді будувати, якщо у нас війна і гинуть люди”, – наголосив Зеленський.

question

Залишилися питання? Обов'язково ознайомтеся з коментарями до статті, можливо хтось з читачів вже стикався з аналогічною проблемою.
Також внизу сторінки можна задати своє питання експерту.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...